Haberler

2018 İstanbul Emektarlar Şampiyonları Sezgün ve Muratoğlu..

2018-2019 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği Turnuvası 22-23 Aralık 2018 tarihlerinde Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü katkılarıyla Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi`nde düzenlendi. Emektarlar (50 Yaşüstü) ve Kıdemli Emektarlar (65 Yaşüstü) olmak üzere 2 kategoride düzenlenen turnuvaya 34 emektar satranççı katılım gösterdi. 5 tur düzenlenen turnuva sonunda dereceler:

Emektarlar Kategorisi: 1.Yakup Sezgün 2.Ali Bülent Özveren 3.Mustafa Yapıcı 4.Hür Yasin 5.Aydın Satıcı

Kıdemli Emektarlar Kategorisi: 1.Salih Muratoğlu 2.Hikmet Bağcı 3.Halis Altın 4.İbrahim Bapoğlu 5.Tahir Sami Büyükgökçesu

Dereceye giren sporculara kupa ve madalya ödüllerinin yanı sıra Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü tarafından her iki kategoride Yarım-Çeyrek ve Gram altın ödülleri ile Kadıköy Belediyesi tarafından katılan tüm sporculara tiyatro bileti hediye edildi. Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney, Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Başkanı ve Turnuva Direktörü Tayfun Kardeş, Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi Başkanı Nihal Uslu Özçelik, Başkan Yardımcıları Mine Özkul ve Özlem Sönmez sundu.

Turnuvaya katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyor, turnuvaya destek olan Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü ve Kadıköy Belediyesi`ne teşekkür ediyoruz.


Emektarlar Kategorisi: 1.Yakup Sezgün 2.Ali Bülent Özveren 3.Mustafa Yapıcı 4.Hür Yasin 5.Aydın Satıcı

Kıdemli Emektarlar Kategorisinde birinciliği Salih Muratoğlu , ikinciliği Hikmet Bağcı üçüncülüğü Halis Altın, dördüncülüğü İbrahim Bapoğlu ve beşinciliği Tahir Sami Büyükgökçesu kazandı.

Turnuvanın en kıdemli sporcu olarak Savran Tekeli`ye anı madalyası İl Temsilcisi Rıza Öney tarafından takdim edildi.


Turnuvaya katkılarından dolayı Hadarpaşa Lisesi Spor Kulübü`ne ve Kulüp Başkanı Tayfun Kardeş`e ve ev sahipliği için Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri Evi Yönetimi adına Başkan Nihal Uslu Özçelik ve Başkan Yardımcısı Mine Özkul`a İl Temsilcisi Rıza Öney tarafından teşekkür sertifikası sunuldu.